A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
ARABISKE DIRHAMAED25.08.201431.08.201411,680
ARABISKE DIRHAMAED18.08.201424.08.201411,690
AUSTRALSKE DOLLARAUD25.08.201431.08.201415,730
AUSTRALSKE DOLLARAUD18.08.201424.08.201415,720
CANADISKE DOLLARCAD25.08.201431.08.201415,630
CANADISKE DOLLARCAD18.08.201424.08.201415,640
SVEITSISKE FRANCCHF25.08.201431.08.2014100677,260
SVEITSISKE FRANCCHF18.08.201424.08.2014100679,070
TSJEKKISKE KORUNACZK25.08.201431.08.201410029,270
TSJEKKISKE KORUNACZK18.08.201424.08.201410029,600
DANSKE KRONERDKK25.08.201431.08.2014100109,940
DANSKE KRONERDKK18.08.201424.08.2014100110,560
EUROEUR25.08.201431.08.201418,200
EUROEUR18.08.201424.08.201418,240
BRITISKE PUNDGBP25.08.201431.08.2014110,210
BRITISKE PUNDGBP18.08.201424.08.2014110,360
HONG KONG DOLLARHKD25.08.201431.08.201410,790
HONG KONG DOLLARHKD18.08.201424.08.201410,800
INDISKE RUPEESINR25.08.201431.08.201410010,110
INDISKE RUPEESINR18.08.201424.08.201410010,080
JAPANSKE YENJPY25.08.201431.08.20141005,980
JAPANSKE YENJPY18.08.201424.08.20141006,040
LITAUSKE LITASLTL25.08.201431.08.201412,370
LITAUSKE LITASLTL18.08.201424.08.201412,390
NEW ZEALAND DOLLARNZD25.08.201431.08.201415,190
NEW ZEALAND DOLLARNZD18.08.201424.08.201415,210
PAKISTANSK RUPIPKR25.08.201431.08.201410,060
PAKISTANSK RUPIPKR18.08.201424.08.201410,060
POLSKE ZLOTYPLN25.08.201431.08.201411,960
POLSKE ZLOTYPLN18.08.201424.08.201411,960
SVENSKE KRONERSEK25.08.201431.08.201410089,560
SVENSKE KRONERSEK18.08.201424.08.201410089,770
SINGAPORE DOLLARSGD25.08.201431.08.201414,930
SINGAPORE DOLLARSGD18.08.201424.08.201414,940
THAILANDSK BAHTTHB25.08.201431.08.201410019,270
THAILANDSK BAHTTHB18.08.201424.08.201410019,240
AMERIKANSKE DOLLARUSD25.08.201431.08.201416,140
AMERIKANSKE DOLLARUSD18.08.201424.08.201416,180
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR25.08.201431.08.201410057,730
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR18.08.201424.08.201410057,930


Finn historiske kurser:
 

Valutakalkulator