A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
ARABISKE DIRHAMAED21.04.201427.04.201411,620
AUSTRALSKE DOLLARAUD21.04.201427.04.201415,600
CANADISKE DOLLARCAD21.04.201427.04.201415,420
SVEITSISKE FRANCCHF21.04.201427.04.2014100676,660
TSJEKKISKE KORUNACZK21.04.201427.04.201410029,970
DANSKE KRONERDKK21.04.201427.04.2014100110,220
EUROEUR21.04.201427.04.201418,230
BRITISKE PUNDGBP21.04.201427.04.201419,970
HONG KONG DOLLARHKD21.04.201427.04.201410,770
INDISKE RUPEESINR21.04.201427.04.20141009,900
JAPANSKE YENJPY21.04.201427.04.20141005,850
LITAUSKE LITASLTL21.04.201427.04.201412,380
NEW ZEALAND DOLLARNZD21.04.201427.04.201415,170
PAKISTANSK RUPIPKR21.04.201427.04.201410,060
POLSKE ZLOTYPLN21.04.201427.04.201411,970
SVENSKE KRONERSEK21.04.201427.04.201410090,530
SINGAPORE DOLLARSGD21.04.201427.04.201414,760
THAILANDSK BAHTTHB21.04.201427.04.201410018,470
AMERIKANSKE DOLLARUSD21.04.201427.04.201415,960
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR21.04.201427.04.201410056,740


Finn historiske kurser:
 

Valutakalkulator