A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
ARABISKE DIRHAMAED04.08.201410.08.201411,700
ARABISKE DIRHAMAED28.07.201403.08.201411,690
AUSTRALSKE DOLLARAUD04.08.201410.08.201415,850
AUSTRALSKE DOLLARAUD28.07.201403.08.201415,810
CANADISKE DOLLARCAD04.08.201410.08.201415,760
CANADISKE DOLLARCAD28.07.201403.08.201415,750
SVEITSISKE FRANCCHF04.08.201410.08.2014100688,120
SVEITSISKE FRANCCHF28.07.201403.08.2014100686,690
TSJEKKISKE KORUNACZK04.08.201410.08.201410030,420
TSJEKKISKE KORUNACZK28.07.201403.08.201410030,360
DANSKE KRONERDKK04.08.201410.08.2014100112,140
DANSKE KRONERDKK28.07.201403.08.2014100111,900
EUROEUR04.08.201410.08.201418,360
EUROEUR28.07.201403.08.201418,340
BRITISKE PUNDGBP04.08.201410.08.2014110,550
BRITISKE PUNDGBP28.07.201403.08.2014110,560
HONG KONG DOLLARHKD04.08.201410.08.201410,800
HONG KONG DOLLARHKD28.07.201403.08.201410,800
INDISKE RUPEESINR04.08.201410.08.201410010,350
INDISKE RUPEESINR28.07.201403.08.201410010,280
JAPANSKE YENJPY04.08.201410.08.20141006,100
JAPANSKE YENJPY28.07.201403.08.20141006,090
LITAUSKE LITASLTL04.08.201410.08.201412,420
LITAUSKE LITASLTL28.07.201403.08.201412,420
NEW ZEALAND DOLLARNZD04.08.201410.08.201415,300
NEW ZEALAND DOLLARNZD28.07.201403.08.201415,360
PAKISTANSK RUPIPKR04.08.201410.08.201410,060
PAKISTANSK RUPIPKR28.07.201403.08.201410,060
POLSKE ZLOTYPLN04.08.201410.08.201412,010
POLSKE ZLOTYPLN28.07.201403.08.201412,010
SVENSKE KRONERSEK04.08.201410.08.201410091,090
SVENSKE KRONERSEK28.07.201403.08.201410090,290
SINGAPORE DOLLARSGD04.08.201410.08.201415,020
SINGAPORE DOLLARSGD28.07.201403.08.201414,990
THAILANDSK BAHTTHB04.08.201410.08.201410019,570
THAILANDSK BAHTTHB28.07.201403.08.201410019,470
AMERIKANSKE DOLLARUSD04.08.201410.08.201416,230
AMERIKANSKE DOLLARUSD28.07.201403.08.201416,190
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR04.08.201410.08.201410058,790
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR28.07.201403.08.201410058,270


Finn historiske kurser:
 

Valutakalkulator