A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
ARABISKE DIRHAMAED28.07.201403.08.201411,690
ARABISKE DIRHAMAED21.07.201427.07.201411,690
AUSTRALSKE DOLLARAUD28.07.201403.08.201415,810
AUSTRALSKE DOLLARAUD21.07.201427.07.201415,810
CANADISKE DOLLARCAD28.07.201403.08.201415,750
CANADISKE DOLLARCAD21.07.201427.07.201415,770
SVEITSISKE FRANCCHF28.07.201403.08.2014100686,690
SVEITSISKE FRANCCHF21.07.201427.07.2014100694,330
TSJEKKISKE KORUNACZK28.07.201403.08.201410030,360
TSJEKKISKE KORUNACZK21.07.201427.07.201410030,730
DANSKE KRONERDKK28.07.201403.08.2014100111,900
DANSKE KRONERDKK21.07.201427.07.2014100113,060
EUROEUR28.07.201403.08.201418,340
EUROEUR21.07.201427.07.201418,430
BRITISKE PUNDGBP28.07.201403.08.2014110,560
BRITISKE PUNDGBP21.07.201427.07.2014110,630
HONG KONG DOLLARHKD28.07.201403.08.201410,800
HONG KONG DOLLARHKD21.07.201427.07.201410,800
INDISKE RUPEESINR28.07.201403.08.201410010,280
INDISKE RUPEESINR21.07.201427.07.201410010,300
JAPANSKE YENJPY28.07.201403.08.20141006,090
JAPANSKE YENJPY21.07.201427.07.20141006,100
LITAUSKE LITASLTL28.07.201403.08.201412,420
LITAUSKE LITASLTL21.07.201427.07.201412,440
NEW ZEALAND DOLLARNZD28.07.201403.08.201415,360
NEW ZEALAND DOLLARNZD21.07.201427.07.201415,450
PAKISTANSK RUPIPKR28.07.201403.08.201410,060
PAKISTANSK RUPIPKR21.07.201427.07.201410,060
POLSKE ZLOTYPLN28.07.201403.08.201412,010
POLSKE ZLOTYPLN21.07.201427.07.201412,040
SVENSKE KRONERSEK28.07.201403.08.201410090,290
SVENSKE KRONERSEK21.07.201427.07.201410091,080
SINGAPORE DOLLARSGD28.07.201403.08.201414,990
SINGAPORE DOLLARSGD21.07.201427.07.201414,990
THAILANDSK BAHTTHB28.07.201403.08.201410019,470
THAILANDSK BAHTTHB21.07.201427.07.201410019,270
AMERIKANSKE DOLLARUSD28.07.201403.08.201416,190
AMERIKANSKE DOLLARUSD21.07.201427.07.201416,190
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR28.07.201403.08.201410058,270
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR21.07.201427.07.201410057,990


Finn historiske kurser:
 

Valutakalkulator