A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
ARABISKE DIRHAMAED01.09.201407.09.201411,680
AUSTRALSKE DOLLARAUD01.09.201407.09.201415,750
CANADISKE DOLLARCAD01.09.201407.09.201415,630
SVEITSISKE FRANCCHF01.09.201407.09.2014100674,000
TSJEKKISKE KORUNACZK01.09.201407.09.201410029,260
DANSKE KRONERDKK01.09.201407.09.2014100109,270
EUROEUR01.09.201407.09.201418,150
BRITISKE PUNDGBP01.09.201407.09.2014110,230
HONG KONG DOLLARHKD01.09.201407.09.201410,800
INDISKE RUPEESINR01.09.201407.09.201410010,200
JAPANSKE YENJPY01.09.201407.09.20141005,940
LITAUSKE LITASLTL01.09.201407.09.201412,360
NEW ZEALAND DOLLARNZD01.09.201407.09.201415,150
PAKISTANSK RUPIPKR01.09.201407.09.201410,060
POLSKE ZLOTYPLN01.09.201407.09.201411,950
SVENSKE KRONERSEK01.09.201407.09.201410088,970
SINGAPORE DOLLARSGD01.09.201407.09.201414,940
THAILANDSK BAHTTHB01.09.201407.09.201410019,340
AMERIKANSKE DOLLARUSD01.09.201407.09.201416,180
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR01.09.201407.09.201410057,840


Finn historiske kurser:
 

Valutakalkulator